Óvodai beíratás és átíratás

Az EMMI 7/2020 (III.25.) határozatának megfelelően a 2020/2021-es évre történő óvodai beíratást online történik.

A Kapcsolat menüpontban feltüntetett e-mailen illetve telefonszámon tudják gyermekeik beíratását megkezdeni, s amely elérhetőségeken bármely ez irányú kérdésükre a lehető legrövidebb időn belül válaszolunk.

Az óvodáskorú gyermekek következő évfolyamra íratása törvényileg kötelező. Amennyiben a szülő ezt másképp a megadott határidőig külön nem teszi meg, a gyermek a körzetileg illetékes óvodába automatikusan beíratásra kerül.

Figyelembe véve a megváltozott körülményeket, az óvodai beíratást meghosszabbítjuk, illetve az óvodai átíratást is lehetővé tesszük augusztus 31-ig.

Előzetes helyfoglalás alapján töltjük fel a csoportlétszámokat, így kérjük, mielőbb érdeklődjön!

Az Égig Érő Fa Kétnyelvű Montessori Óvoda a 2020/2021-es évfolyamára több új, szabad helyet készítettünk elő. Tapasztalt, gyermekszerető pedagógusaink megfelelő létszámban várják a leendő és új óvodásokat!

Címke , , .Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.